toshibaline.com.ua
Принтери та БФП Toshiba Принтеры и МФУ Toshiba Printers and MFP Toshiba Ukraine
25/03/2016

Нові А3 апарати для сучасного бізнесу

 Повернутися назад

Нові А3 апарати для сучасного бізнесу

Два нових багатофункціональних пристрої формату А3 від Toshiba забезпечують чудову якість і надійний вихід документів, що забезпечує всі функції, необхідні для сучасного бізнесу. Передові технології в поєднанні з простотою у використанні дозволяють цім моделям бути найкращими в порівнянні з іншими виробниками.

Neuss/Німеччина - лютий 2016, Toshiba оголосила про випуск двох нових монохромних систем A3 формату. e- STUDIO2303AM і е-STUDIO2803AM пропонують вражаючу продуктивність з бездоганною якістю зображення, що робить їх ідеальними для малого і середнього бізнесу. З функціями друку, кольорового сканування та копіювання в стандартній функціональності ці моделі охоплюють всі потреби сучасного бізнес-середовища.

При швидкості друку 23 і 28 А4 сторінок на хвилину відповідно для e-STUDIO2303AM і е-STUDIO2803AM забезпечує високу якість документа і надійну роботу. Максимальний обсяг паперу 600 аркушів забезпечує щоденні завдання для друку без перерви для загрузки паперу. І завдяки додаткової опції пристрою автоматичної подачі документів (реверсивного) оцифрування двосторонніх документів спрощується і залишає користувачеві час для більш важливих завдань.

"Для вашого бізнесу день у день вам потрібна система, на яку ви можете розраховувати " каже Thorben Werner, менеджер по продукції Toshiba TEC. "Таким чином, е-STUDIO2303AM / 2803AM були розроблені для безвідказної роботи і допоможуть підвищити ефективність користувачів. Спроектовані з фокусом на простоту використання, що забеспечує безперебійну роботу передовим технологіям".

Зусилля компанії Toshiba, щоб допомогти створити нашу планету зеленішою завтра, також можна знайти в цих моделях. Режими енерго - збереження допомагають знизити енергоспоживання системи, тим самим заощаджуючи цінні ресурси. Разом з внутрішньою функцією рециркуляції тонера це зводить до мінімуму вплив цих моделей на навколишнє середовище.