toshibaline.com.ua
Принтери та БФП Toshiba Принтеры и МФУ Toshiba Printers and MFP Toshiba Ukraine
29/08/2016

TOSHIBA ПРЕЗЕНТУЄ ДВАНАДЦЯТЬ НОВИХ МОДЕЛЕЙ А3 ФОРМАТУ

 Повернутися назад

TOSHIBA ПРЕЗЕНТУЄ ДВАНАДЦЯТЬ НОВИХ МОДЕЛЕЙ А3 ФОРМАТУ

Toshiba випускає три нових серії А3 формату, загально дванадцять нових захоплюючих багатофункціональних систем, кольорових та чорно-білих. Повністю перероблені ці моделі включають новітні технології контролерів від Toshiba.

Нойс / Німеччина - серпень 2016, Toshiba оголосила про запуск дванадцяти нових кольорових і монохромних багатофункціональних систем: дві серії кольорових системи - е-STUDIO2000AC / 2500AC та е-STUDIO5005AC - з семи моделей і нову чорно-білу серію e-STUDIO5008A яка складається з п'яти монохромних моделей. Те, що всі три серії мають недавно розроблену технологію управління з розширеними можливостями, дозволяє цим системам легко адаптуватися до будь-якої робочої середовища. Це найбільш очевидно при погляді на 22,9 см (9 ") планшет - подібний інтерфейс. Експлуатація багатофункціональних систем так само інтуїтивно зрозуміла як на сучасних смартфонах і забезпечує легкий доступ до всіх функцій. Крім того, він може бути персоналізований відповідно до власних уподобань і потреб - починаючи з можливості змінити фонове зображення та іконки. Персоналізації дає всі можливості створення коротких шляхів для запуску складних процесів документообігу. Автоподатчик документів з подвійним скануванням (одночасне сканування з двох сторін) є ще однією з новинок від Toshiba. В якості додаткової функції (опція) для серії e-STUDIO5008A, та серії e-STUDIO5005AC цей пристрій подачі документів має видатну місткість до 300 аркушів і з легкістю виконує двостороннє сканування на вражаючі швидкості до 240 зображень в хвилину.

Що стосується функціональності всі моделі поставляються з функцією друку, сканування та копіювання в якості стандартних функцій і додаткових функцій факсу, сканування з розпізнаванням символів (OCR) і одночасного друку на декількох пристроях без використання сервера (server less pull printing) в якості опцій. Для того, щоб задовольнити потреби сучасного бізнесу всі вони також підтримують хмарний і мобільний друк. Завдяки платформі відкритої архітектури і вбудованих WEB - додатків, системи можуть бути легко підключені до сервера додатків для створення персональних робочих процесів. Ці робочі процеси можуть допомогти спростити складні завдання сканування, архівування або управління документами, тим самим збільшуючи загальну продуктивність бізнесу. Крім того, розгортання робочих процесів, управління користувачами, а також моніторингу та звітності може здійснюватися централізовано, заощаджуючи дорогоцінний час адміністраторам.

"Ми розуміємо, що кожна галузь має унікальні потреби робочих процесів і розробили системи, які дають нашим клієнтам повну гнучкість", говорить Андреас Клейшмідт, старший менеджер з маркетингу в Європі - Продукти і Рішення. "Із запуском цих дванадцяти нових моделей ми виконуємо нашу обіцянку Спільної Інформації (Together Information) та забезпечуємо індивідуальність замовлення, економічно ефективні рішення для управління документами."

Всі дванадцять систем виконують бездоганний вихід документів і є вельми надійними та ефективними. Вони відрізняються лише швидкістю друку, ємності лотків для паперу і варіантів обробки. Серія e-STUDIO5005AC поставляється в п'яти різних швидкостях в діапазоні від 25 до 50 сторінок в хвилину і пропонують ємність паперу до 3200 аркушів і розширений ряд фінішних опцій, щоб створити ідеальні кольорові документи. e-STUDIO2000AC / 2500AC з іншого боку, дві кольорові моделі початкового рівня зі швидкістю друку 20 і 25 сторінок за хвилину відповідно і максимальної місткості паперу - 2,900 аркушів.

П'ять монохромних систем серії е-STUDIO5008A є високопродуктивні системи з великим вибором фінішних опцій, касет та пристроїв для подачі паперу. Зі швидкістю друку від 25 до 50 сторінок в хвилину та запасом паперу до 3200 аркушів, вони відповідають всім вимогам сучасних бізнес-потреб.

Постійне прагнення компанії Toshiba зробити світ зеленішим, також знаходить своє відображення в цих нових моделях. Більш низьке споживання енергії і підвищена економія енергії функції що допомагають економити цінні ресурси. Вони також відповідають директивам головних екологічних програм і стандартів, таких як ENERGY STAR® та Blue Angel.