toshibaline.com.ua
Принтери та БФП Toshiba Принтеры и МФУ Toshiba Printers and MFP Toshiba Ukraine
07/08/2017

TOSHIBA TEC ПРЕДСТАВЛЯЄ ПЕРШІ В СВІТІ МОНОХРОМНІ СИСТЕМИ З ФУНКЦІЄЮ СТИРАННЯ.

 Повернутися назад

TOSHIBA TEC ПРЕДСТАВЛЯЄ ПЕРШІ В СВІТІ МОНОХРОМНІ СИСТЕМИ З ФУНКЦІЄЮ СТИРАННЯ.

Toshiba Tec випустила три багатофункціональні системи з унікальною гібридною технологією друку. Поєднуючи звичайне друкування з тимчасовим друком, споживання паперу в офісі може бути значно зменшено.

Neuss / Німеччина - червень 2017 року - Toshiba Tec сьогодні оголосила про запуск серії e-STUDIO5008LP - першої серії монохромних багатофункціональних систем з унікальною гібридною технологією друку Toshiba. Використовуючи звичайний чорний або блакитний тонер, нові моделі здатні друкувати звичайні, постійні документи, а також тимчасові документи, що можуть бути стертими, якщо надруковані блакитним тонером. Через унікальну функцію стирання, тонер на тимчасових документах може бути знищений, а папір може бути використаний повторно, таким чином споживання паперу в офісі значно зменшиться.

Тимчасові документи друкуються кожен день для коректування, перегляду або як нагадування. Ці документи зазвичай викидаються через кілька годин. Завдяки можливості багаторазового повторного використання звичайного офісного паперу, загальне споживання паперу може бути значно зменшено. Щоб спростити використання, функція друку на основі правил дозволяє користувачам визначати окремі правила для автоматичного переходу з одного режиму друку на інший, залежно від вибраної програми.

"Зі зростанням обізнаності про навколишнє середовище ми дійсно віримо, що в сучасному світі бізнес повинен ефективно, економно та екологічно працювати, якщо він хоче бути успішним ", - говорить Андрес Клейншмідт, старший менеджер Toshiba Tec. - Наша унікальна гібридна технологія друку допомагає підприємствам досягти своїх екологічних цілей. Знижуючи розрив між зменшенням використання паперу та паперу для переробки, наші клієнти можуть використовувати менше паперу, не маючи необхідності змінювати свої звички друкування".

Серія e-STUDIO5008LP складається з трьох моделей із швидкістю друку 35, 45 та 50 сторінок за хвилину, відповідно для постійних відбитків і 35 стр/хв на всіх трьох моделях під час друку з блакитним тонером. Всі вони також пропонують широкий спектр можливостей та функцій для налаштування систем відповідно до потреб компанії. Для підтримки сучасних робочих процесів обробки документів нові моделі включають можливість друку на хмарних і мобільних пристроях, а також легко підключаються до сторонніх додатків. Звичайно, всі вони оснащені найсучаснішими функціями захисту, що забезпечує максимально можливий захист даних.